Sempozyum kapsamında jürili çevrimiçi kişisel sergi açabilirsiniz. Kişisel serginiz, Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi tarafından yönetilen http://kougsf-etkinlik.com adresinde yayınlanacaktır. Başvurunuzun olumlu sonuçlanması halinde kişisel başvuru ücreti 1.500 TL‘dir. Başvurular Katılım Ücretleri sayfamızda bulunan hesap numaralarından birine yapılacaktır.

Başvurusu onaylanan katılımcılarımızın iartsymp@gmail.com adresine katılım ücretinin yatırıldığını gösteren dekontu ve çalışmalarını WeTransfer üzerinden yine aynı maile göndermeleri gerekmektedir.

Eser Gönderim Kriterleri

  1. Eserler yalnızca JPG formatında 72 DPI çözünürlükte RGB renk uzayında ve uzun kenarı en fazla 900px olacak şekilde gönderilmelidir. Her esere numara verilmeli, numarası verilen her eserin künyesi de bir not defterinde 1 satırda belirtilmelidir.
  2. Animasyon çalışmaları göndermek isteyen katılımcılarımızın video ölçekleri 1920×1080, 1280×720 ya da 1080×1080 olmalıdır. Her videoya numara verilmeli, numarası verilen her videonun künyesi de bir not defterinde 1 satırda belirtilmelidir.

Başvuru Süreç Takvimi

Çevrimiçi Kişisel Sergi Son Başvuru Tarihi24 Nisan 2023
Başvuru Sonuçlarının Açıklanması (E-Posta Üzerinden)27 Nisan 2023
Katılım Ücretinin Yatırılması ve Eserlerin Dijital Ortamdan Son Teslim Tarihi1 Mayıs 2023
Kişisel Serginin Yayınlanacağı Tarih8 Mayıs 2023

Jürili kişisel sergi başvurusunda bulunmak için Başvuru sayfamızı ziyaret ediniz.